Тиждень математики

2021-03-21

/Files/images/зображення_viber_2021-03-20_13-47-27.jpg

14 березня захоплююче і несподівано розпочався тиждень математики у нашій школі, організаторами якого стали вчителі математики – О.М. Котовська, Т.І. Передерій, Ю.Д. Трибко Ю. Д. Чому у неділю? Та тому що ми не змогли бути осторонь такої події, як святкування Дня народження числа «Пі»!

Було організовано відео зустрічі

для учнів 6-9 класів і для вчителів.

Всі учасники експериментально за допомогою звичайного млинця, лінійки та нитки знайшли значення відомої константи, прослухали цікаві історії про число Пі, насолоджуючись його мелодією. Провели змагання по складанню слів зі складом пі, та інше.

Понеділок 15 березня

Відкриття тижня у школі розпочали вихованці 10 класу, підготувавши пізнавальну презентацію про важливість вивчення ЦАРИЦІ НАУК.

Світ математики у своїх творчих роботах представили 11- класники.

Вівторок 16 березня

«Ранок хитромудрих задач» розпочався вже у фойє школи. Вимогливі чергові перевіряли не тільки наявність маски на обличчі, а і знання з математики.

Із задоволенням п’ятикласники розгадували створені ребуси, а шестикласники – головоломки з дроту.

На перервах приємно було насолоджуватися співом та грою на гітарі учениці 7 кл. Поліни Сандовської та водночас складати Танграм. (учні 5-7 класів).

Середа 17 березня

Без знань з математики успіху – не досягнеш , саме це підтвердили учасники гри «Що, де, скільки?» ( 5, 6 класи).

Під гаслом « У пошуках моментів здивування» відбулися: СТЕМ УРОК образотворчого мистецтва та математики з елементами доповненої реальності.( Тема: «Властивості числа Пі» - 6 клас) і заняття СТЕМ ГУРТКА на тему: «Властивості послідовності Фібоначчі і Золотого перерізу» (6 клас)

Четвер 18 березня

Грандіозна подія ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­– 25 років як стартував уперше математичний конкурс Кенгуру і наші школярі постійні його учасники! Учні початкової школи та учні 5, 8, 9 класів – найактивніші!

« Нам несподівано повезло – ми стали учасниками випробувань на кмітливість, рішучість і дружню підтримку у грі-квест «Ключі від форту Боярд». На одному подиху відбулися змагання серед 3 команд у склад яких входили учні 7, 8, 9 класів, а допомагали проводити учні 10 класу. Всі отримали не тільки задоволення від гри, а і солодкі подарунки.

П’ятниця 19 березня

Показ мод – це завжди шоу! Та з’ясувалося, що математика і мода та мода на МАТЕМАТИКУ – ШОУ ПОДВІЙНЕ! Презентація, підготовлена учнями 10 класу нагадала дітям про важливість знань з математики.

А ось наскільки став влучним наш експромт – переконайтесь самі. Не тільки учні, а і вчителі школи підтримали нове гасло: «Мода неможлива без СТЕМ освіти»! Майбутнє за СТЕМ, майбутнє за математикою.

Кiлькiсть переглядiв: 4